Горенка Чоколадо за готвење 100гр

100 g
55,00 ден

Gorenjka Chef чоколадо за готвење

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33195

Опис

Gorenjka Chef чоколадо за готвење

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горенка Чоколадо за готвење 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *