Горенка Чоколадо за готвење 100гр

100 g
55,00 ден

Gorenjka Chef чоколадо за готвење

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33195

Опис

Gorenjka Chef чоколадо за готвење

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горенка Чоколадо за готвење 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *