Горска Мечка 330мл

29,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30005

Опис

Горска мечка е енергетски пијалок кој многу брзо ќе ја врати вашата енергија, ќе го подобри вашето расположение и повторно ќе ја врати насмевката на вашето лице. Моќта на Горска мечка доаѓа од високиот процент на кофеин, таурин и витамин од групата Б.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска Мечка 330мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *