Попуст!
-8%

Горска Вода Газирана 1.5л

21,00 ден 23,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15031

Опис

Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска Вода Газирана 1.5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *