Горска Вода Негазирана 1.5л

23 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15029

Опис

За правилен хидратен баланс во текот на денот и ноќта, каде и да сте, негазираната вода Горска е вистинскиот избор. Природната идеална избалансираност на минерали, соли, олигоелементи и нискиот процент на натриум ви овозможуваат секојдневна конзумација на Горска во неограничени количини.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска Вода Негазирана 1.5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *