Горска Вода Негазирана 6л

63,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15035

Опис

Горска има одлично решение за вашето семејство и за сите оние кои се грижат да испијат околу 2 литри вода дневно колку што препорачуваат експертите. Најквалитетната Горска негазирана вода е достапна во идеално фамилијано пакување од 6 литри. Ова пакување е практично и лесно за користење.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска Вода Негазирана 6л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *