Попуст!
-8%

Горска Вода со вкус на лимон Газирана 1.5л

21,00 ден 23,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15033

Опис

Комбинацијата на најквалитетната природна вода Горска и вкусот на лимон ќе го надополнат вашето освежувачко искуство. Горска лимон со својот уникатен вкус ви нуди овошна хидратација и ревитализација на вашето тело и ум. Горска лимон е одличен пијалок за секое годишно време и за секоја пригода.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Koding Кодинг-Горска ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска Вода со вкус на лимон Газирана 1.5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *