Горско Пиво (ПОВРАТНА амбалажа) 0,5л

37,00 ден

ВАЖНО! Бидејќи производот содржи повратна амбалажа која не е вклучена во цената, потребно е да задоволите еден од следните услови:
1. Да селектирате откупи амбалажа, чиј трошок автоматски ќе се додаде на основната цена на производот; или
2. При доставата да предадете заменски шишиња од соодветниот производ.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13251

Опис

ВАЖНО! Бидејќи производот содржи повратна амбалажа која не е вклучена во цената, потребно е да задоволите еден од следните услови:
1. Да селектирате откупи амбалажа, чиј трошок автоматски ќе се додаде на основната цена на производот; или
2. При доставата да предадете заменски шишиња од соодветниот производ.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горско Пиво (ПОВРАТНА амбалажа) 0,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *