Градус Цело пиле 1,15кг (±5%) (Замрзнато)

1.15 kg
147,00 ден

Замрзнато пиле Градус

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10092

Опис

Потекло: Бугарија

Дополнителни информации

Тежина 1150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Градус Цело пиле 1,15кг (±5%) (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *