Gran Cucina Павлака за готвење 1л

165,00 ден

Гран Кучина крем (павлака) за готвење. На растителна база, без глутен.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100719-1

Опис

Гран Кучина крем (павлака) за готвење. На растителна база, без глутен.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gran Cucina Павлака за готвење 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *