Гранд Арома Кафе 200гр

200 g
89,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16955

Опис

Гранд кафето е дел од Атлантик Групата, мултинационална команија која во своето делување ги обединува производството, развојот, продажбата и дистрибуцијата на производите за широка потрошувачка, со присуство на пазарот во повеќе од 30 земји низ целиот свет. Динамиката во бизнисот, богатото портфолио на регионални трговски марки и силната развиеност на својата дистрибуција ја одликуваат Атлантик Групата и Гранд кафето како горд дел на успешниот тим за стратешкото деловно подрачје на кафето.

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гранд Арома Кафе 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *