Гранд Арома Кафе вакум 200гр

200 g
95,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16955-1

Опис

Гранд кафето е дел од Атлантик Групата, мултинационална команија која во своето делување ги обединува производството, развојот, продажбата и дистрибуцијата на производите за широка потрошувачка, со присуство на пазарот во повеќе од 30 земји низ целиот свет. Динамиката во бизнисот, богатото портфолио на регионални трговски марки и силната развиеност на својата дистрибуција ја одликуваат Атлантик Групата и Гранд кафето како горд дел на успешниот тим за стратешкото деловно подрачје на кафето.

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гранд Арома Кафе вакум 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *