Гранд Голд кафе 100гр

100 g
65,00 ден

Гранд кафето Голд е направено по едноставна рецептура од избрани, висококвалитетни врсти на кафиња кои се одликуваат со силен, полн вкус и богата пена. Од тие причини, кафето претставува прв и без сомнение вистински избор за сите љубители на врвното традиционално кафе.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16949

Опис

Во времето кога е создадено, Гранд кафето Голд внесува вистинска мала револуција во квалитетот на домашниот пазар и до денес останува синоним за првокласно кафе кое во потполност го оправдува својот слоган – И мирис и вкус.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гранд Голд кафе 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *