Гранд Голд кафе 200гр

200 g
109,00 ден

Гранд кафето Голд е направено по едноставна рецептура од избрани, висококвалитетни врсти на кафиња кои се одликуваат со силен, полн вкус и богата пена. Од тие причини, кафето претставува прв и без сомнение вистински избор за сите љубители на врвното традиционално кафе.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16950

Опис

Во времето кога е создадено, Гранд кафето Голд внесува вистинска мала револуција во квалитетот на домашниот пазар и до денес останува синоним за првокласно кафе кое во потполност го оправдува својот слоган – И мирис и вкус.

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гранд Голд кафе 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *