Грозд Мастика 1л

595,00 ден

СТРУМИЧКА МАСТИКА

Категорија:
Шифра: ZMA13381

Опис

Алкохол (alc/vol): 43%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Грозд Мастика 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *