Гурман Пасата Пасирани домати 500гр

35,00 ден

Пасирани домати во пакување од 500 грама.

Нема на залиха

Опис

Пасирани домати во пакување од 500 грама.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гурман Пасата Пасирани домати 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *