Хабана Лосион за после бричење 100мл

69,00 ден

Стабилен мирис со пријатна табак нота, која асоцира на миризба од најквалитетен тутун. Ја смирува и ја негува кожата надразнета со бричење.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA20078

Опис

Стабилен мирис со пријатна табак нота, која асоцира на миризба од најквалитетен тутун. Ја смирува и ја негува кожата надразнета со бричење.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хабана Лосион за после бричење 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *