Халта Растителен крем без шекер 1л

157,00 ден

Halta растителен крем (шлаг).

Нема на залиха

Опис

КРЕМ ЗА ГОТВЕЊЕ ОД РАСТИТЕЛНО ПОТЕКЛО – без шеќер
ПРЕДЛОГ ЗА ГОТВЕЊЕ: за тестенини, тортелини, лазањи. Сварливо и лесно: Без содржина на скроб, намалена содржина на масти. Без ГМО. Не содржи хидрогенизирано растителни масти. Спремно да се користи.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Халта Растителен крем без шекер 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *