Халта Растителен крем без шеќер 500мл

89,00 ден

Halta растителен крем (шлаг).

Има на залиха

Опис

КРЕМ ЗА ГОТВЕЊЕ ОД РАСТИТЕЛНО ПОТЕКЛО – без шеќер
ПРЕДЛОГ ЗА ГОТВЕЊЕ: за тестенини, тортелини, лазањи. Сварливо и лесно: Без содржина на скроб, намалена содржина на масти. Без ГМО. Не содржи хидрогенизирано растителни масти. Спремно да се користи.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Халта Растителен крем без шеќер 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *