Халта Растителен крем со шеќер 500мл

89 ден

Halta растителен крем (шлаг).

Има на залиха

Опис

Крем од растително потекло – со шеќер
ПРЕДЛОГ ЗА ГОТВЕЊЕ: За различни видови на слатки.
Повеќе волумен и структура. Лесно се мати и складира. Може да се додаде шеќер, вода или ладно млеко пред матењето. Без ГМО.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Халта Растителен крем со шеќер 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *