Happy Cow Alpine Сирење на парчиња 150гр

150 g
65,00 ден

8 парчиња сирење (кашкавал), поединечно завиткани.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA18544

Опис

8 парчиња сирење (кашкавал), поединечно завиткани.

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Happy Cow Alpine Сирење на парчиња 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *