Попуст!
-10%

Happy Cow Топено сирење 360гр

360 g
152,00 ден 169,00 ден

24 порции (триаголници) топено сирење (зденка).

Нема на залиха

Опис

24 порции (триаголници) топено сирење (зденка).

Дополнителни информации

Тежина 360 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Happy Cow Топено сирење 360гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *