Happy Cow Топено сирење 360гр

360 g
169,00 ден

24 порции (триаголници) топено сирење (зденка).

Има на залиха

Опис

24 порции (триаголници) топено сирење (зденка).

Дополнителни информации

Тежина 360 g
Suppliers za lot expiry

Rudine Рудине-ММ доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Happy Cow Топено сирење 360гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *