Head & Shoulders Classic Clean 2 во 1 Шампон 400мл

259,00 ден

Хед енд шолдерс шампон за коса со дејство против првут

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12508

Опис

Хед енд шолдерс шампон за коса со дејство против првут

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Head & Shoulders Classic Clean 2 во 1 Шампон 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *