Head & Shoulders Tea Tree Шампон 360мл

249,00 ден

Хед енд шолдерс шампон за коса со екстракт од чајно дрво и со дејство против првут

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12579

Опис

Хед енд шолдерс шампон за коса со екстракт од чајно дрво и со дејство против првут

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Head & Shoulders Tea Tree Шампон 360мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *