Hello Соленки 45гр

45 g
7,00 ден

Swisslion Хело Соленки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14805

Опис

Swisslion Хело Соленки

Дополнителни информации

Тежина 45 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hello Соленки 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *