Хело Пржени кикирики (вакуумирани) 100гр

100 g
29,00 ден

Swisslion Агроплод пршени солени кикирики во вакуум пакување од 100 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14002

Опис

Swisslion Агроплод пршени солени кикирики во вакуум пакување од 100 грама.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хело Пржени кикирики (вакуумирани) 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *