Хело Пржени кикирики (вакуумирани) 500гр

500 g
125,00 ден

Swisslion Агроплод пршени солени кикирики во вакуум пакување од 500 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14004

Опис

Swisslion Агроплод пршени солени кикирики во вакуум пакување од 500 грама.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хело Пржени кикирики (вакуумирани) 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *