Хепи Туна во масло Сецкана 185гр

185 g
49,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA18289

Дополнителни информации

Тежина 185 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хепи Туна во масло Сецкана 185гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *