HiPP Кашичка за бебиња со јаболко, банана и житарици 190гр

190 g
79 ден

Има на залиха

Опис

После 4 месец
Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
без конзерванси
без додадени бои и ароми
содржи глутен

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со јаболко, банана и житарици 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *