HiPP Кашичка за бебиња со јаболко и банана 125гр

125 g
69,00 ден

Има на залиха

Опис

После 4 месец
Богата со витамин Ц
Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
Без Глутен
Без додадени млечни производи
Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со јаболко и банана 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *