HiPP Кашичка за бебиња со пилешко месо и ориз 190гр

190 g
99,00 ден

Нема на залиха

Опис

Од 4 месец
Без додадена сол
Без додадени ароми, бои и конзерванси
Без емулгатори
Без глутен
Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки

Дополнителни информации

Тежина 190 g
Suppliers za lot expiry

Atlantik Атлантик Траде доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со пилешко месо и ориз 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *