HiPP Кашичка за бебиња со слива 125гр

125 g
69,00 ден

Нема на залиха

Опис

После 4 месец
Богата со витамин Ц
Без Глутен
Без додадени млечни производи
Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Дополнителни информации

Тежина 125 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со слива 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *