HiPP Кашичка за бебиња со слива 125гр

125 g
69,00 ден

Има на залиха

Опис

После 4 месец
Богата со витамин Ц
Без Глутен
Без додадени млечни производи
Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со слива 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *