HiPP Кашичка за бебиња со телешко месо, ориз и морков 190гр

190 g
99,00 ден

Нема на залиха

Опис

Од 4 месец
Без додадена сол
Без додадени ароми, бои и конзерванси
Без емулгатори
Без глутен
Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки

Дополнителни информации

Тежина 190 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Кашичка за бебиња со телешко месо, ориз и морков 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *