HiPP Мултивитамински сок 200мл

69,00 ден

Нема на залиха

Опис

После 4 месец
Богат со витамин Ц
100% овошје и зеленчук
Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
Без Глутен

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Мултивитамински сок 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *