HiPP Ноќна кашичка за бебиња со гриз, какао и банана 190гр

190 g
99 ден

Нема на залиха

Опис

После 5 месец
Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
Со калциум – важен за формирање на коските
Со витамин А, Д и Б1
Без додадени ароми, бои и конзерванси
содржи глутен

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Ноќна кашичка за бебиња со гриз, какао и банана 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *