HiPP Ноќна кашичка за бебиња со јаболко и бисквити 190гр

190 g
99 ден

Има на залиха

Опис

Од 4 месец
Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
Со калциум – важен за формирање на коските
Со витамин А, Д и Б1
Без додадени ароми, бои и конзерванси
Содржи глутен

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Ноќна кашичка за бебиња со јаболко и бисквити 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *