HiPP Сок од јаболко и црвени плодови 200мл

69,00 ден

Нема на залиха

Опис

После 4 месец
Богат со витамин Ц
100% овошје
Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
Без Глутен

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HiPP Сок од јаболко и црвени плодови 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *