Хопла Слатка 500мл

119,00 ден

Hopla растителен крем (шлаг).

Има на залиха

Опис

Hopla растителен крем (шлаг).

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Pekabesko Пекабеско АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хопла Слатка 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *