Хопла За готвење (неутрална) 500мл

119,00 ден

Hopla растителен крем (шлаг).

Нема на залиха

Опис

Hopla растителен крем (шлаг).

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хопла За готвење (неутрална) 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *