HuLaLa Слаткарски крем шлаг со шеќер 1л

155 ден

Хулала слаткарски крем-шлаг со шеќер.

Потекло: Италија

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TIL13568

Опис

Хулала слаткарски крем-шлаг со шеќер.

Потекло: Италија

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HuLaLa Слаткарски крем шлаг со шеќер 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *