Идеал Шипка Диетален јогурт 0.5% 1кг

1 kg
52 ден

Ideal Sipka јогурт со 1% масленост

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14791

Опис

Ideal Sipka јогурт со 1% масленост

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Идеал Шипка Диетален јогурт 0.5% 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *