Идеал Шипка Кравјо сирење (цца 500гр)

500 g
147,00 ден

Вакуумирано парче кравјо сирење од Млекара Идеал Шипка со типична тежина од 500 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14798

Опис

Вакуумирано парче кравјо сирење од Млекара Идеал Шипка со типична тежина од 500 грама (±5%)

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Идеал Шипка Кравјо сирење (цца 500гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *