Интегрино Интегрален кекс со чоколадо и лешник 185гр

185 g
64,00 ден

Integrino бисквит е направен од интегрално брашно со висока содржина на природни влакна и богат со хранливи материи. Покрај здравствената корист Integrino има исклучително пријатен вкус.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29901

Опис

Integrino бисквит е направен од интегрално брашно со висока содржина на природни влакна и богат со хранливи материи. Покрај здравствената корист Integrino има исклучително пријатен вкус.

Дополнителни информации

Тежина 185 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Интегрино Интегрален кекс со чоколадо и лешник 185гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *