Интегрино Интегрален кекс со какао и портокал 220гр

220 g
59,00 ден

Integrino бисквит е направен од интегрално брашно со висока содржина на природни влакна и богат со хранливи материи. Покрај здравствената корист Integrino има исклучително пријатен вкус.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA29902

Опис

Integrino бисквит е направен од интегрално брашно со висока содржина на природни влакна и богат со хранливи материи. Покрај здравствената корист Integrino има исклучително пријатен вкус.

Дополнителни информации

Тежина 220 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Интегрино Интегрален кекс со какао и портокал 220гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *