Интерпак Бела пченица 400гр

400 g
22,00 ден

Интерпак бели зрна пченица

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101636

Опис

Интерпак бели зрна пченица

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Интерпак Бела пченица 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *