Jack Daniels Tenesee Honey Виски со мед 700мл

1.445 ден

Jack Daniels Tenesee Honey Viski so med 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10156

Опис

Алкохол (alc/vol): 35%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jack Daniels Tenesee Honey Виски со мед 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *