Jacobs Cappuccino Specials Капучино со Милка со лешници 8 шољи

120,00 ден

Јакобс Капучино Спешлс инстант капучино кафе со парчиња Milka чоколадо и внус на лешник

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100849

Опис

Јакобс Капучино Спешлс инстант капучино кафе со парчиња Milka чоколадо и внус на лешник

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jacobs Cappuccino Specials Капучино со Милка со лешници 8 шољи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *