Јадран Наполитанки 45гр

45 g
15,00 ден

Вафел производ со млечен и какао крем

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13127

Опис

Вафел производ со млечен и какао крем

Дополнителни информации

Тежина 45 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јадран Наполитанки 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *