Jaffa O’cake Интегрални бисквити со чоколадо и портокал 145гр

180 g
59,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36482

Дополнителни информации

Тежина 180 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jaffa O’cake Интегрални бисквити со чоколадо и портокал 145гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *