Jaffa O’cake Интегрални бисквити со чоколадо и вишна 115гр

180 g
39,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35704

Дополнителни информации

Тежина 180 g
Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jaffa O’cake Интегрални бисквити со чоколадо и вишна 115гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *