Jägermeister Ликер 1л

1.259 ден

Jagermeister Liker 1l

Категорија:
Шифра: BBL20029

Опис

Алкохол (alc/vol): 35%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jägermeister Ликер 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *